Menu
Your Cart

Οι παραγγελίες αποστέλλονται στο διάστημα που αναγράφεται στην διαθεσιμότητα του προϊόντος. Ωράριο λειτουργίας τηλεφωνικού κέντρου Δευτέρα έως Παρασκευή 10:00 με 16:00 και Σάββατο 10:00 με 14:00

Δικτυακά Παρελκόμενα

Κατασκευαστής: CUDY Κωδικός: 6971690791742
CUDY 2.5Gbps PoE+/PoE injector POE500, 30W2.5Gbps PoE+/PoE injector από την Cudy, πλήρως συμβατό με συσκευές PoE, όπως κάμερες IP, access points και τηλέφωνα IP.-up to 30W Power Supply-supports 10/100/1000/2.5G Base-T applications-LED indicators power input and PoE output-internal AC/DC converter no..
17,57€
Χωρίς ΦΠΑ:14,17€
Κατασκευαστής: CUDY Κωδικός: 6971690790257
CUDY Gigabit PoE+/PoE injector POE200, 30WGigabit PoE+/PoE injector από την Cudy, πλήρως συμβατό με συσκευές PoE, όπως κάμερες IP, access points και τηλέφωνα IP.-up to 30W power supply-supports 10/100/1000 Base-T applications-LED indicators power input and PoE output-internal AC/DC converter no need..
17,56€
Χωρίς ΦΠΑ:14,16€
Κατασκευαστής: CUDY Κωδικός: 6971690790585
CUDY Gigabit PoE+/PoE injector POE300, 60WGigabit PoE+/PoE injector από την Cudy, πλήρως συμβατό με συσκευές PoE, όπως κάμερες IP, access points και τηλέφωνα IP.-up to 60 watts PoE power supply-1x 10/100/1000M Ethernet Input port-1x 10/100/1000M PoE Output port-IEEE 802.3bt/at/af standard compliant-..
26,14€
Χωρίς ΦΠΑ:21,08€
Κατασκευαστής: TP-LINK Κωδικός: 6935364030391
TP-LINK 10/100Mbps Multi-Mode Μedia Converter MC100CM, Ver. 5.0Το MC100CM είναι ένας μετατροπέας πολυμέσων που έχει σχεδιαστεί για να μετατρέπει 100BASE-FX fiber σε 100Base-TX copper media ή αντίστροφα. Σχεδιασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα IEEE 802.3u 10/100Base-TX και 100Base-FX, το MC100CM μπορεί να ..
34,90€
Χωρίς ΦΠΑ:28,15€
Κατασκευαστής: TP-LINK Κωδικός: 4897098687758
TP-LINK 10G BASE-T RJ45 SFP+ Module TL-SM5310-T, έως 30m, Ver. 1.0Το TL-SM5310-T παρέχει ανώτερη απόδοση 10G για εύκολη και γρήγορη σύνδεση μεταξύ της διεπαφής SFP+ και της θύρας RJ45. Καλύπτει έως και 30m* στα 10 Gbps (UTP cat.6a ή παραπάνω) . Ο σχεδιασμός plug-and-play διευκολύνει την ανάπτυξη, χω..
56,22€
Χωρίς ΦΠΑ:45,34€
Κατασκευαστής: TP-LINK Κωδικός: 4897098682807
TP-LINK 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-LR, έως 10km, Ver. 1.0Το TL-SM5110-LR έχει σχεδιαστεί για να επεκτείνει τις αποστάσεις σύνδεσης δικτύου Ethernet. Είναι ένα 10GBASE-LR υψηλής απόδοσης 1310nm single-mode SFP+ transceiver. Υποστηρίζει full duplex, 10Gbps Ethernet συνδέσεις έως 10km με ..
39,90€
Χωρίς ΦΠΑ:32,18€
Κατασκευαστής: TP-LINK Κωδικός: 6935364006297
TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-SR, έως 300m, Ver. 1.0Το TL-SM5110-SR έχει σχεδιαστεί για να επεκτείνει τις αποστάσεις σύνδεσης δικτύου Ethernet. Είναι ένα 10GBASE-SR υψηλής απόδοσης 850nm multi-mode SFP+ transceiver. Υποστηρίζει full duplex, 10Gbps Ethernet συνδέσεις έως 300m ή 33m..
24,90€
Χωρίς ΦΠΑ:20,08€
Κατασκευαστής: TP-LINK Κωδικός: 4895252502220
TP-LINK 2.5G PoE+ Injector TL-POE260S, IEEE 802.3af/at, Ver. 1.0Το 2.5G PoE+ Injector TL-POE260S συμμορφώνεται πλήρως με το πρότυπο IEEE 802.3af/at, επιτρέποντας σας να επεκτείνετε το δίκτυό σας όπου δεν υπάρχει ρεύμα ή πρίζα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με access points, IP κάμερες, IP τηλεφωνά κ.λπ.-..
29,90€
Χωρίς ΦΠΑ:24,11€
Κατασκευαστής: TP-LINK Κωδικός: 6935364073084
TP-LINK Gibagit PoE+ Injector TL-POE160S, 802.3af/at-2 Gigabit θύρες για ταχύτερη μετάδοση-Συμβατό με τα πρότυπα IEEE802.3af/at-Μείωση κόστους με ταυτόχρονη μετάδοση δεδομένων και ηλεκτρικής τάσης-Αυτόματη ανίχνευση και παροχή της απαιτούμενης τάσης στη συσκευή-Δυνατότητα επιτοίχιας και επιτραπέζιας..
22,90€
Χωρίς ΦΠΑ:18,47€
Κατασκευαστής: TP-LINK Κωδικός: 6935364082604
TP-LINK Gigabit PoE Adapter TL-POE4824G, 48V 24W, power cable, Ver. 1.0-48V passive PoE supported-Auto-determine the necessary power requirements-Convenient wall-mounting design-Gigabit speed support-Plug-and-Play, requires no configuration Interface: 1x 10/100/1000Mbps RJ45 Shielded Data IN Port, 1..
19,90€
Χωρίς ΦΠΑ:16,05€
Κατασκευαστής: TP-LINK Κωδικός: 6935364030506
TP-LINK Gigabit PoE Injector TL-POE150S, IEEE 802.3af, Ver. 4.0-IEEE 802.3af compliant-Auto-determine the necessary power requirements-Gigabit speed support-Plug-and-Play, requires no configurationΤεχνικά ΧαρακτηριστικάInterface: 2x 10/100/1000Mbps RJ45 Port, AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX, 1x 48VDC..
19,90€
Χωρίς ΦΠΑ:16,05€
Κατασκευαστής: TP-LINK Κωδικός: 6935364030476
TP-LINK Gigabit SFP Media Converter MC220L, Ver. 4.20Το MC220L είναι ένας μετατροπέας πολυμέσων που έχει σχεδιαστεί για να μετατρέπει 1000BASE-SX/LX fiber σε 10/100/1000Base-T copper media ή αντίστροφα. Σχεδιασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα IEEE802.3ab 1000Base-T και IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, το MC220L..
22,90€
Χωρίς ΦΠΑ:18,47€
Εμφάνιση 1 έως 12 από 19 (2 Σελ.)